Nabór

Przyjdź i rozpocznij przygodę z hokejem!

Naprzód Janów zaprasza wszystkie dziewczynki i chłopców, którzy ukończyli 4 lat do nauki jazdy na łyżwach a w przyszłości do zasilenia naszych drużyn hokejowych!
Pod okiem profesjonalnych trenerów nauczymy podstaw jazdy na łyżwach. Wasze dziecko spędzi aktywnie czas, zyska nowych przyjaciół oraz doświadczy treningowych wyzwań.

TRENINGI

ORGANIZACJA TRENINGU

Dzieci ubierają się w szatni. Na lodzie dzieci dzieli się na grupy w zależności od wieku i umiejętności. Spokojnie 🙂 Żaden z Trenerów nie oczekuje, że dziecko po wejściu na lód potrafi jeździć na łyżwach. Zajęcia trwają około 1 godziny. Każda grupa ma swojego Trenera.

CZEGO POTRZEBUJĘ?

Biorąc udział w zajęciach musisz posiadać kask (na początek może to być kask narciarski lub rowerowy), przydatne są też ochraniacze na łokcie i kolana (mogą być „rolkowe” lub rowerowe itp.) Dobrze mieć ciepłe ubrania ale nie za grube. Temperatura na lodowisku wynosi około 12 stopni. Oczywiście niezbędne są rękawice zimowe i dobry humor 🙂 Mile widziane jest posiadanie własnych łyżew hokejowych. Jeżeli dziecko nie posiada łyżew lub kasku to nieodpłatnie je wypożyczymy (ilość sztuk ograniczona). Gdy dziecko nauczy się jazdy na łyżwach, możliwe jest wypożyczenie całego sprzętu hokejowego.

ILE TO KOSZTUJE?

Wysokość opłaty za cały miesiąc wynosi 70 złotych. Natomiast, jeżeli zastanawiają się Państwo, czy będą na wszystkich zajęciach, możliwe jest regulowanie należności przy każdym wejściu na lód w kwocie 15 złotych.

MASZ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?

Zapraszamy do kontaktu z trenerem koordynatorem Tomaszem Marznicą pod numerem tel. 502 573 303

REGULAMIN ZAJĘĆ „NABÓR’’ „MINI HOKEJ”.

1. Zajęcia na lodzie prowadzą trenerzy i instruktorzy klubu „Naprzód Janów”.
2. Wejście na lód może nastąpić na wyraźne polecenie lub za zgodą prowadzących zajęcia.
3. W zajęciach uczestniczą dzieci od 4 do 10 roku życia.
4. Obowiązuje sprzęt ochronny a w szczególności ochrona głowy „KASK HOKEJOWY”, rękawice
5. Uczestnicy, którzy podczas zajęć nie dostosują się do poleceń trenerów prowadzących zajęcia będą usuwani z tafli lodowiska.
6. Rodzice, opiekunowie powinni przebywać na trybunach pozostawiając boksy graczy do ich dyspozycji.
7. Wypożyczenie sprzętu ( łyżwy, kaski) kończy się 5 minut przed rozpoczęciem zajęć. Po rozpoczęciu zajęć sprzęt nie będzie wydawany.
8. W przypadku zaległości płatniczych ( 1 miesiąc) uczestnik zajęć nie będzie wpuszczany na zajęcia.
9. Składka członkowska klubu nie upoważnia do uczestniczenia w zajęciach szkolnych oraz ślizgawkach organizowanych przez inne podmioty.
10. Wysokość składki członkowskiej na poszczególny sezon ustala Zarząd klubu „NAPRZÓD JANÓW”.
11. Uczestnicy zajęć korzystają z pomieszczeń lodowiska „Jantor”, szatnie przeznaczone na ślizgawki lub szatnie zawodnicze w zależności od możliwości wynajmującego.
12. Składki wpłacamy do 10 każdego miesiąca.
13. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach dzieci i młodzieży w Naszym klubie zgłaszają się do trenerów prowadzących zajęcia w celu zapisania się i wypełnienia ankiety personalnej.
14. Na obiekcie obowiązuje Regulamin MOSiR Katowice, który znajduje się w głównym holu obiektu.

Wszelkie uwagi dotyczące zajęć proszę kierować do Zarządu klubu „NAPRZÓD JANÓW”.